Ekonomka - obchodní specialistka, vedoucí projektu pro Ukrajinu a Bělorusko

Obor:
Právo justice a legislativa

Popis pracovní pozice:

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
provozovna Veverkova 25, 170 00 Praha 7 - Holešovice

KONTAKTNÍ OSOBA:
Svoboda Miroslav MUDr., tel.: 605266111, e-mail: miroslav.svoboda@riocath.com

UPŘESŃUJÍCÍ INFORMACE:
Nezbytná plynulá znalost ukrajinštiny a ruštiny - aktivně, čeština, angličtina - pasivně,
nezbytná schopnost vést samostatně obchodní jednání v ruskojazyčných a ukrajinskojazyčných destinacích, nezbytná znalost účetních postupů a daňové problematiky zejména na Ukrajině, Bělorusku a Ruské federaci. Základní znalosti problematiky certifikace zdravotnických prostředků ve výše uvedených destinacích a jejich uvádění na trh.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
Cílové bonusy, dovolená navíc.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Riocath Trade, a.s.

Adresa:
Veverkova 741 ,17000

Reagovat na nabídku Ekonomka - obchodní specialistka, vedoucí projektu pro Ukrajinu a Bělorusko