Asistent/ka Divize vodního hospodářství

Obor:
Vzdělávání výuka a školství

Popis pracovní pozice:

Lysá Věra Mgr., tel.: 775018384, e-mail: prace@mega.cz
CO VÁS U NÁS ČEKÁ?
o Administrativní podpora divize - ověřování písemností, překlady dokumentů, archivace dokumentů a dokladů, oficiální pozvání návštěv a jejich zajištění, vyřizování pošty, komunikace s úklidovou službou, zajištění kancelářských potřeb apod.
o Organizace porad divize a pořizování zápisu z porad vedení divize/výroby
o Zpracování žádostí o zahraniční služební cesty a agenda s tím spojená (víza, pojištění, letenky, hotely, rezervace služebních vozidel, apod.), kontrola vyúčtování
o Kontrola a zpracování podkladů pro mzdy zaměstnanců divize, evidence a vyřizování SC
o Organizace časového plánu ředitele divize
o Evidence platebních karet DVH, povolování limitů na jednotlivé ZSC/SC, kontrola zpracování dokladů/podpisové kolo
JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?
o Máte SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
o Ovládáte MS Office na velmi dobré úrovni,
o Dokážete komunikovat v anglickém jazyce slovem i písmem
o Máte dobré organizační a komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování
o Jste aktivní řidič/ka sk. B
o Časová flexibilita výhodou
CO ZÍSKÁTE?
o Zajímavou práci v soukromé české společnosti s unikátním know-how v oboru
o Měsíční mzdu v rozpětí 25.000,- až 35.000,- Kč podle praxe + pololetní/roční odměny
o 5 týdnů dovolené
o Pružnou pracovní dobu v 37,5hodinovém pracovním týdnu
o Umožníme Vám na sobě pracovat, sami si vyberete školení v oboru
o Příjemné pracovní prostředí v moderně vybavené budově
o Kafeterii Edenred, příspěvky na penzijní připojištění, telefon i k soukromým účelům, odměny k výročím, zvýhod

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: MEGA a.s.

Adresa:
Ke Klíčovu 191 ,19000
Internet:

Reagovat na nabídku Asistent/ka Divize vodního hospodářství