Pekař - dělník ve výrobě - pekař

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Chemie a potravinářství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

1. kontakt telefonicky v PO-PÁ 6:00-14:00 hodin, e-mailem. Tel.: 602 573 511, e-mail: ivana.dryslova@pekariaspol.cz
Přijmeme pracovníky do výroby - obsluha pecí, obsluha dělících a mísících strojů a zařízení. Možnost karierního růstu na vyšší pozice. Pracovníky si sami zaškolíme. Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost a manuální zručnost. Praxe výhodou. Vhodné i pro absolventy.

Zaměstnanecké výhody: stravovací paušál, příspěvek na penzijní připojištění, zvláštní odměny

Nástup IHNED.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: PEKAŘI a spol., spol. s r.o.

Adresa:
Porubská 6132 ,70800
Internet:

Reagovat na nabídku Pekař - dělník ve výrobě - pekař