Pracovní nabídka Manipulant/ka výroby od firmy ATEK s.r.o.

Manipulant/ka výroby

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Doprava a logistika

Popis pracovní pozice:

NÁPLŇ: zajišťování příjmu materiálů, komponentů a obalů do výroby, přistavení obalů na jednotivá pracovní místa, skladování hotových výrobků na určené místo, provádění kontrolní činnosti, obsluha výrobního informačního systému atd.
POŽADUJEME: ochota pracovat v nepřetržitém provozu, ochota učit se a přijímat nové informace, samostatnost, zodpovědnost, praxe v automotive a praxe na VZV výhodou, komunikace v českém jazyku podmínkou
NABÍZÍME: dovolená navíc, cafetérie, dotované stravování
KONTAKT: osobně, telefonicky PO-PÁ 6.00-14.00 hod

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ATEK s.r.o.

Adresa:
Svitavská 1599 ,57101