Odborní pracovníci v sociální oblasti

Lokalita:
Jihočeský kraj
Obor:
Ekonomika a finance,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Sociální pracovník/pracovnice služby Sociální rehabilitace Mezi proudy. Posláním služby je podpořit klienty v získání a upevnění potřebných dovedností pro samostatný život (zejména v oblasti řešení bytové
nouze, hospodaření s penězi, nalezení práce apod.) Více informací o službě na https://www.meziproudy.cz/nase-sluzby/socialni-rehabilitace-2/). Požadavky – min. vyšší odborné
vzdělání v oboru sociální práce, dobrá znalost zákona o sociálních službách a souvisejících předpisů, dobré komunikační schopnosti a dovednosti, přiměřené reprezentační vystupování, čistý rejstřík trestů,
vyrovnaná osobnost, zkušenosti z oblasti problematiky bydlení. Jako přihlášku do výběrového řízení
zasílejte na uvedený email svůj profesní životopis (případně motivační dopis). Výběrové řízení probíhá
průběžně.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Mezi proudy o.p.s.

Adresa:
Na Zlaté stoce 551 ,37005
Internet:
www.meziproudy.cz

Reagovat na nabídku Odborní pracovníci v sociální oblasti