PRAKTICKÁ SESTRA

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

KO: Kurková Jana Bc., tel.: 770 105 642, e-mail: kurkova@charitnidomov-opava.cz
Životopis zašlete na e-mail: kurkova@charitnidomov-opava.cz, popř. písemně na adresu: Česká katolická charita, Charitní domov Opava, Kylešovská 8, 746 01 Opava.

Uzavření pracovního poměru na dobu jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Příspěvek na penzijní připojištění,odborné vzdělávání, supervize.
Příplatek za práci ve svátek: 100% hodinové průměrné mzdy
Příplatek za prácí v sobotu a neděli: 25% hodinové průměrné mzdy.
Příplatek za práci v noci: 20% hodinové průměrné mzdy.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Česká katolická charita

Adresa:
Kylešovská 677 ,74601