Správce kmene - specialista/ka v obchodní oblasti

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Bankovnictví a pojišťovnictví

Popis pracovní pozice:

Pracovní náplň: vedení obchodních schůzek, poskytování poradenství a služeb, aktivní správa kontaktů z přiděleného kmene. Práce v kanceláři i v terénu u klientů.
Požadujeme: Vzdělání ÚSO s maturitou - obor nerozhoduje, samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, flexibilitu, znalost práce na PC uživatelsky
Nabízíme: garantovanou fixní odměnu + provize, paušály, pružnou pracovní dobu, zázemí velké stabilní firmy, systém zaškolení a vzdělávání zdarma. Další profesní růst. Pracovní doba pružná dle domluvy.
Kontakt: telefonicky nebo zasílejte životopis na uvedený e-mail, vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozvání na výběrové řízení.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Ing. Jiří Pazour

Adresa:
Gen. Svobody 2790 ,78701
Kontakt:
608862845
Kontaktní osoba:
Jiří Pazour

Reagovat na nabídku Správce kmene - specialista/ka v obchodní oblasti