rozpočtář/ka, přípravář/ka

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:
Ekonomika a finance,Audit daně účetnictví

Popis pracovní pozice:

Upřesňující informace : naše společnost zabývající se převážně prováděním zemních prací hledá do svého týmu rozpočtáře/přípraváře.
Náplň práce:
- výrobní příprava - spolupráce se stavbyvedoucím, výrobním ředitelem
- zpracování stavebních nabídek dle zadávací dokumentace
- zpracování rozpočtů zakázek
- objednávání subdodávek a materiálu na stavbu
- komunikace s odběrateli a dodavateli
- příprava smluv o dílo, dodatků a předávacích dokumentací
- kontrola zjišťovacích protokolů a soupisu prací
- kontrola kalkulací, faktur, dodacích listů

Specifické požadavky:
- orientace ve výrobní, projektové dokumentaci
- orientace v technologických a stavebních procesech
- orientace v MS Excel, Word
- organizační a komunikační schopnosti
- časová flexibilita
- snaha učit se novým věcem
- základní znalost programu ASPE, POHODA
Způsob kontaktování zaměstnavatele:e-mailem.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Stavby dopravních cest a.s.

Adresa:
Roudnice nad Labem ,Roudnice nad Labem
Internet:

Reagovat na nabídku rozpočtář/ka, přípravář/ka