Vedoucí technického úseku

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Management,Průmysl

Popis pracovní pozice:

PRACOVIŠTĚ Morkovice
- Náplň práce: řízení úseku kde spadá technologie (obrábění + elektromechanika), údržba a konstrukce, řízení zavádění nových technologií a projektů, stanovování KPI, metrik, cílů a následné vyhodnocování a zlepšování, řízení úsekové dokumentace
- Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání - strojní nebo elektro, základní znalost ISO 9001, znalosti a zkušenosti s obrábění na CNC obráběcích strojích, zkušenosti s řízením lidí, orientace na výsledek, vysoké pracovní nasazení, pečlivost a odpovědnost, ochota učit se, vůdčí typ
- Výhodou: znalost IATF 16 949, znalost AJ alespoň na úrovni mírně pokročilý
- Benefity: týden dovolené nad ZP, příspěvek na stravování, manažerský balíček (auto, mobil, notebook), nástup dle dohody
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:00 hod. (paní Remešová, tel: 602 546 099), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: remesova@hanhart.cz.

Požadavky na pracovníka:

Jiné

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Hanhart Morkovice s.r.o.

Adresa:
Nádražní 453 ,76833
Internet:
www.hanhart.cz