Vedoucí oddělení kvality

Lokalita:
Plzeňský kraj
Obor:
Chemie a potravinářství,Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:
- koordinace týmu pro kontrolu kvality u jednotlivých projektů
- návrh a implementace nových opatření z hlediska kvality
- snižování výroby nekvalitních kusů
- podílení se na řešení problémů ve výrobních odděleních
- vedení kolektivu 3 - 5 lidí
Požadujeme:
- zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
- Aj na komunikativní úrovni
- práce s MS Office
- ŘP sk. B
Benefity:
Příspěvek na stravné, docházkový bonus 10% ze základní mzdy, příspěvek na důchodové pojištění určený % dle odpracovaných let, kompletní zaškolení.
První kontakt e-mailem či telefonicky Po-Pá 7:00 - 15:00

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Amagasaki Pipe Czech s.r.o.

Adresa:
Kožlany 0