Zaměstnanec provozu restaurace McDonald ´s

Lokalita:
Plzeňský kraj
Chemie a potravinářství,Výroba provoz a řemesla,Gastronomie a cestovní ruch

Popis pracovní pozice:

Jsme jednička na trhu v rychlém občerstvení. Hledáme spolehlivé lidi, kteří se nebojí nových výzev. Jsme známí tím, že svůj tým rádi rozvíjíme, a ti, kteří chtějí, mají šanci u nás kariérně růst.
Práce u nás je vhodná i pro studenty a maminky s dětmi, protože je možné přizpůsobit pracovní dobu jejich specifickým potřebám. Nabízíme ranní i odpolední směny v restauraci McDonald´s Plzeň.
Hlavní náplní práce je příprava jídla, ale stejně důležité je usmívat se na zákazníky za pokladnou a také se starat o čistotu a vzhled restaurace.

Nabízíme: - Mzdu 127 Kč/h na plný i zkrácený úvazek
- 50% slevu na stravování
- benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů (Top4Football, DATART, O2Family, Knihy Dobrovský, Ryor, Marionnaud a další)
- mzda na stanoveném účtu, ve stanoveném termínu do 15. dne v měsíci
- fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
- uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti

Očekáváme: - máš chuť učit se novým věcem, jsi zodpovědný a je na tebe spoleh
- v práci je pro tebe důležitý tým, kde se z kolegů stávají přátelé

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Jarkuliš s.r.o.

Adresa:
Plzeň ,Plzeň

Reagovat na nabídku Zaměstnanec provozu restaurace McDonald ´s