Inspektor/inspektorka kvality

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Chemie a potravinářství,Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

Požadavky:
samostatnost; flexibilita; zkušenosti z výrobní společnosti - výhodou

Nabízíme:
stravenkový paušál; docházkový bonus

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Dagmar Scholasterové:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: scholasterova.dagmar@c-das.com;
- telefonicky na čísle 733 643 507;
- osobně na adrese místa výkonu práce (DAS Czech Republic s.r.o., Olomoucká č.p. 306, 753 01 Hranice 1)

Místo výkonu práce: DAS Czech Republic s.r.o., Olomoucká č.p. 306, 753 01 Hranice 1

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: DAS Czech Republic s.r.o.

Adresa:
Olomoucká 306 ,75301
Internet:

Reagovat na nabídku Inspektor/inspektorka kvality