PRACOVNÍK/-ICE MECHANIZACE

Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla,Automobilový průmysl

Popis pracovní pozice:

Požadavky:
- min. základní vzdělání
- praxe v oboru výhodou
- ŘP sk. B,C,E podmínkou
- profesní průkaz řidiče podmínkou
Náplň: řízení nákladního vozidla, vedení záznamů a dokladů o provozu vozidla, kontrola technického stavu vozidla, manipulace s přepravovanými výrobky a materiály
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, životní/penzijní připojištění, zaměstnanecký mobilní tarif, multisport karta, zvyšování kvalifikace
HLÁSIT SE: e-mail: prace@sutorglobal.com - zaslat životopis, o dalším postupu Vás bude zaměstnavatel informovat (primárně zasílat životopis, k projednání doporučenky je nutné se domluvit telefonicky na osobní schůzce (770 165 286; 604 543 911, 734 612 465 - volat pouze od pondělí do pátku od 8.00 do 12.00 hod.)

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: SUTOR Global s.r.o.

Internet:

Reagovat na nabídku PRACOVNÍK/-ICE MECHANIZACE