Provozní elektrikář/ka

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Stavebnictví a reality

Popis pracovní pozice:

Odborná způsobilost pro elektromontážní práce, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, pracovitost.
Pracovní doba 6.00 - 14.00 a 14.00 - 22.00, směny 7,5 hod.
Doba určitá min. 1 rok, po roce doba neurčitá.
Obsluha, kontrola a údržba elektrozařízení VN a NN rozvoden a trafostanic, odstraňování poruch, zastupování manipulanta VN, vedení provozní dokumentace.
Stravenky, prémie, výkonnostní prémie až 5000,--/měsíc, náborový příspěvek 20tis. Kč.
Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Požadavky na pracovníka:

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Elektropráce Spáčil s.r.o.

Adresa:
Nádražní 395 ,78985