Technolog/ka výroby - Laborant/ka v kosmetické firmě

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

pracoviště Střílky
- Náplň práce: Aktivní práce na vývoji nových produktů - kosmetických přípravků, Příprava kosmetických formulací a jejich testování, Příprava vzorků k posouzení kvality a účinnosti. Příprava potřebné dokumentace pro schválení kosmetických přípravků. Výběr vhodných surovin pro jednotlivé kosmetické přípravky, komunikace s dodavateli surovin, Vypracování technologických postupů a spolupráce při zavádění nových/inovovaných produktů do výroby, Spolupráce při řízení a kontrole kvality kosmetických a potravinářských výrobků dle SVJ, HACCP, BIO a fair trade, Analytické práce spojené s výzkumem a výrobou, Komunikace s ostatními složkami společnosti
- Požadujeme: SŠ/VOŠ/VŠ se specializací na farmacii, technologii výroby léků, kosmetiky, chemii, či přírodovědné obory, praxi v laboratoři, znalost AJ, znalost práce na PC (MS Office), nadšení pro inovace i aplikovaný vývoj, organizační schopnosti, orientaci na výsledek, orientaci v surovinách, které jsou na trhu přírodní kosmetiky dostupné a mít motivaci se v nich vzdělávat, znalost legislativních údajů týkajících se kosmetiky a potravin, případně si je zvládnout zodpovědně dohledat
- Výhodou: vzdělání s chemickým zaměřením a experimentování v laboratoři, zkušenosti v oboru, znalost normy a systémy SVJ, HACCP, BIO
- Nabídka: sleva na firemní produkty, obědy zdarma v místě pracoviště, možnost rozvíjet se a profesně růst, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@naturescare.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice na k

Požadavky na pracovníka:

Jiné
Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Natures Care CZ s.r.o.

Adresa:
Zámecká 73 ,76804

Reagovat na nabídku Technolog/ka výroby - Laborant/ka v kosmetické firmě