Digitální montáž, grafik/grafička

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Pozce: Digitální montáž, grafik/grafička
Co vás čeká
Úprava grafického návrhu pro tisk, digitální montáž, příprava dat k tisku
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
znalost grafických programů např. Signa, Atocat, tiskové grafiky
pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, chuť učit se novým věcem
nadšení pro obor
Co vám můžeme nabídnout
Práci ve stabilní české společnosti, zaučení v perspektivním oboru
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, zvýhodněné firemní stravování, zázemí stabilní české společnosti
Nástup možný ihned. Mzda: 24 000,- až 28 000,- Kč
Kntakt: Braunová Lucie DiS., tel.: 318 493 760, 606 659 846, e-mail: prace@pbtisk.cz
První kontakt e-mailem nebo telefonicky od 8:00 do 14:00 hd.
Místo výkonu práce: PBtisk a.s., Dělostřelecká č.p. 344, Příbram I

Požadavky na pracovníka:

Jiné

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: PBtisk a.s.

Adresa:
Dělostřelecká 344 ,26101
Internet:

Reagovat na nabídku Digitální montáž, grafik/grafička