servisní mechanik/mechanička manipulační techniky

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla,Automobilový průmysl

Popis pracovní pozice:

nabízíme volné místo servisního technika pro servis vysokozdvižných vozíků a jiné manipulační techniky.
Práce je vhodná pro mechaniky se zkušenostmi se servisem manipulační techniky a příbuzných oborů jako: automechaniky, opraváře stavebních strojů, opraváře bagrů, opraváře zemědělských strojů apod.

Nabízíme:
- plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
- vlastní servisní vozidlo
- služební notebook
- služební telefon
- příspěvek na stravování na pracovišti
- 5 týdnů dovolené

Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky neboosobně v místě výkonu práce.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: VIVA - manipulační technika s.r.o.

Adresa:
Terezínská 86 ,41002

Reagovat na nabídku servisní mechanik/mechanička manipulační techniky