VŠEOBECNÍ ADMINISTATIVNÍ PRACOVNÍCI (M+Ž)

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:
Administrativa a organizace,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

VŠEOBECNÍ ADMINISTATIVNÍ PRACOVNÍCI
POŽADUJEME:
- Ruský jazyk úroveň B2, nebo maturita v ruštině, nebo vysokoškolské vzdělání v ruštině, nebo rodilý mluvčí ruštiny. (Poskytujeme telekomunikační služby, pronajímám IP sítě, zajišťujeme vývoj softweru. Zákazníky hlavně máme v Rusku - komunikace se zákazníky)
- Praxe v ruských společnostech od 1 roku.
- Práce s Facebook (Facebook for business),
- pokročilý uživatel PC, dobré komunikační schopnosti, učenlivost, schopnost samostatné práce.
Výhodou bude: dobrá znalost angličtiny (schopnost vést dialog), znalost základů programování (Python, Pascal, C++, a podobně.), dovednosti práce s relačními databázemi (MySQL, PostgreSQL)

Zaměstnanecké výhody: Práce na dálku (za výjimkou nutnosti přítomnosti v kanceláři), ubytování, firemní mobilní tarif, stravenky, prémie.
HLÁSIT SE: Scherbakov Stanislav, tel.: +420 737 372 881, e-mail: prace@telefonzentrale.cz, nejdříve zaslat životopis a domluvit si osobní schůzku emailem

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Ruština

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Telefonzentrale s.r.o.

Adresa:
tř. Budovatelů 2392 ,43401

Reagovat na nabídku VŠEOBECNÍ ADMINISTATIVNÍ PRACOVNÍCI (M+Ž)