TECHNIK, TECHNIČKA ELEKTRONICKÝCH KOMUNIKACÍ

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Telekomunikace

Popis pracovní pozice:

* Své nabídky vč. životopisu zasílejte prosím na e-mail: zdenek.pavelka@nej.cz

Technik sítí elektronických komunikací

Místo výkonu práce: Opava, Horní Benešov, Bruntál

Požadavky:
- SŠ vzdělání (SŠ, SOU - zaměření elektro, IT atp. výhodou) - vhodné i pro absolventy bez praxe
- přehled v oboru PC, IT, elektronika, sítě
- řidičský průkaz skupiny B
- samostatnost, odpovědnost, pečlivost, komunikativnost
- aktivní přístup, flexibilita a schopnost učit se novým věcem

Preferujeme:
- osvědčení dle nařízení vlády 194/2022 Sb. (dříve vyhláška ČÚBP č. 50/78 Sb.) o odborné způsobilosti v elektrotechnice
- bydliště v Opavě a blízkém okolí
- manuální zručnost výhodou

Nabízíme:
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti s celorepublikovým působením
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na obědy
- příspěvek na penzijní připojištění
- další benefity po uplynutí zkušební doby a zapracování
- kvalitní technické zázemí
- příjemný kolektiv a pracovní prostředí

Náplň práce:
- technická podpora, servis a instalace technických zařízení u zákazníků
- montáž optických a metalických přípojek pro koncové uživatele
- servisní práce na síti

Požadavky na pracovníka:

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Nej.cz s.r.o.

Adresa:
Příčná 2828 ,74601

Reagovat na nabídku TECHNIK, TECHNIČKA ELEKTRONICKÝCH KOMUNIKACÍ