Pracovníci do výroby - obsluha lisů

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Průmysl

Popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce: Průmyslový park 13, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup možný dle dohody. Pracovní doba: pracovní týden tvoří 5 po sobě jdoucích pracovních dní, začátek v neděli ve 22:00 h v případě noční směny a konec v pátek ve 22:00 h v případě odpolední směny; směny jsou v délce trvání 8 hodin, včetně 0,5 hodinové pauzy na oddych; směny se střídají po týdnu, tj. 1x týden noční směny, 1x týden odpolední směny a 1x týden ranní směny; ranní směna 6:00 h až 14:00 h, odpolední směna 14:00 h až 22:00 h, noční směna 22:00 h až 6:00 h následující den. Náplň práce: z důvodu rozšíření výroby hledáme nové kolegy, Vaším úkolem bude obsluha kovacích lisů ve výrobě ocelových výkovků. Požadujeme: ochotu učit se, spolehlivost a fyzické předpoklady pro směnný kovárenský provoz. Nabízíme: perspektivní zaměstnání, možnost profesního růstu, zázemí stabilní společnosti, 25 dní dovolené (5 dní dovolené navíc), příspěvek na podnikové stravování, výkonnostní prémie, dobré mzdové ohodnocení. Kontakt pro zájemce: v případě zájmu prosíme zašlete profesní životopis e-mailem či poštou na adresu společnosti, přijímáme pouze písemné nabídky.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: HF-Czechforge s.r.o.

Adresa:
Průmyslový park 162 ,35002
Internet:

Reagovat na nabídku Pracovníci do výroby - obsluha lisů