Zdravotní sestra/ bratr

Lokalita:
Liberecký kraj
Obor:
Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

Zdravotní sestra/ bratr do ordinace praktického lékaře pro dospělé.

Požadujeme: maturitu v oboru zdravotní sestra, skvělé ovládání PC a psaní na klávesnici nejlépe všemi deseti, práce se soubory, tisk, skenování, maily, soc. sítě, znalost lékařského programu PC doktor nebo Medicus je velkou výhodou, ale není podmínkou, zaučíme. Znalost českého jazyka bez komunikačních bariér, pouze dobrý zdravotní stav, svižnost, rychlost, ochota pracovat s lidmi.

Nabízíme: 3/4 prac. úvazek, tj. 30 hodin/ týdně, 5 týdnů dovolené, hrubá mzda dle zkušeností a zapracovanosti v rozmezí 35-45 000/měsíc

Kontakt: životopisy a kontaktní údaje zasílat e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Čeština

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Mudr. Sabina Tichá

Adresa:
U Kostela 4051 ,46604