Dělník/ice kovovýroby - obsluha robotického pracoviště KUKA

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Výroba provoz a řemesla,Průmysl

Popis pracovní pozice:

NÁPLŇ PRÁCE: bodování korpusů a zásuvek, obsluha robotického pracoviště - sestavování korpusů kovových skříní, manipulace s materiálem (sváření, broušení).
POŽADAVKY: manuální zručnost, zodpovědnost. Svářecí průkaz-výhodou.
NABÍZÍME: práce v prostředí s moderními technologiemi, měsíční a roční odměny, odměny za zlepšovací návrhy, podnikové stravování, příspěvky k jubileu a významným životním událostem, zábavné akce.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky (pondělí - pátek: 9-16h).

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: POLAK CZ s.r.o.

Adresa:
Opatov 348 ,56912

Reagovat na nabídku Dělník/ice kovovýroby - obsluha robotického pracoviště KUKA