Administrativní pracovníci

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Administrativa a organizace,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Firma Rostislav Rubeš je autobusová zájezdová společnost.
Nabízíme Vám zajímavou pracovní pozici, kde bude Vaší náplní: komunikace s našimi klienty prostřednictvím mailu a telefonu, komunikace s řidiči, zadávání nových objednávek do systému, práce s Microsoft Office (Word, Excel), evidence objednávek.
Požadujeme: znalost anglického jazyka slovem i písmem, zodpovědnost, pečlivost, odolnost vůči stresu, ochotu učit se novým věcem.
Tato pracovní pozice je vhodná i pro absolventy středních škol.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem info@rubes-busy.cz

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Rostislav Rubeš

Adresa:
Mšec 366 ,27064
Internet:

Reagovat na nabídku Administrativní pracovníci