Operátor/ka skladu

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Doprava a logistika

Popis pracovní pozice:

Náplň práce: provádí dle SAP pokynů transport materiálu k jednotlivým výrobním linkám; provádí příjem výrobního materiálu + práce se scannerem - přijímá hotové výrobky na sklad, překládá zboží z výrobních palet na skladové; postupuje dle pracovních instrukcí pro dané pracoviště
Požadujeme dobrý zdravotní stav, manuální zručnost
Směny: 6.00 - 14.00/14.00 - 22.00/ 22.00 - 6.00 nebo 6.00 - 18.00 a 18.00 - 6.00 (krátký-dlouhý týden)
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem, telefonicky v době 8.00 - 16.00 nebo osobně (Sladkovského 484, Pardubice).

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Manuvia Job s.r.o.

Adresa:
U Panasonicu 266 ,53006