Pracovní nabídka PORADCE, PORADKYNĚ PRO FIREMNÍ KLIENTY od firmy Generali Česká pojišťovna a.s.

PORADCE, PORADKYNĚ PRO FIREMNÍ KLIENTY

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Bankovnictví a pojišťovnictví

Popis pracovní pozice:

KO: Mazur Tomáš Ing., tel.: 774 862 987, e-mail: tomas.mazur@generaliceska.cz
SŠ s maturitou, vhodné i pro absolventy. Znalost práce na PC, proklientský přístup, samostatnost, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík.
Pracoviště Opava, nástup ihned, pružná pracovní doba.
Náplň práce: Hledáme schopné obchodníky do týmu, kteří se nebojí pracovat a rádi za sebou vidí výsledky své práce. Schůzky s novými a stávajícími klienty v obchodní kanceláři. Správa svěřeného kmene klientů.
Nabízíme: zajímavou finanční odměnu, vzdělání v oblasti firemního i rodinného poradenství, atraktivní produktové portfolio, příležitost pro osobní i kariérní rozvoj.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Generali Česká pojišťovna a.s.

Adresa:
Těšínská 2672 ,74601
Kontakt:
774 862 987
Kontaktní osoba:
Tomáš Mazur
Internet:

Reagovat na nabídku PORADCE, PORADKYNĚ PRO FIREMNÍ KLIENTY