manažer kvaliy

Lokalita:
Plzeňský kraj
Obor:
Chemie a potravinářství,Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

Nástup možný ihned

Náplň práce
Koordinace týmu pro kontrolu kvality u jednotlivých projektů. Návrh a implementace nových opatření z hlediska kvality. Snižování zmetkovosti. Pdílení se na řešení problémů ve výrobě. Komunikace s ostatními odděleními a zákazníky. Vedení kolektivu 4 -6 lidí.

Požadujeme

Středoškolské vzdělání, zkušenosti na obdobné pozici min. 5 let, AJ na komunikativní úrovni, výborná znalost norem ISO 9001 a 14001 a zkušenost s jejich řízením, znalost MS Office, řidičský průkaz sk. B, smysl pro zodpovědnost, dobrá komunikace.

Zaměstnanecké výhody

Příspěvek na stravné, příspěvek na důchodové připojištění.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Amagasaki Pipe Czech s.r.o.

Adresa:
Kožlany 0