Servisní technik domácích spotřebičů

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Telekomunikace

Popis pracovní pozice:

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Vysokomýtská č.p. 1800, 565 01 Choceň 1

Jsme česká společnost Concept, která patří mezi přední značky domácích spotřebičů. Snažíme se dělat výrobky, které přináší našim zákazníkům, co nejvíce užitku a radosti v běžném životě. Vyrábíme spotřebiče chytře vymyšlené pro život.
Nechceme jen naplnit volné pozice. Chceme najít kolegyně a kolegy, s kterými budeme sdílet stejné hodnoty a stejný sen. Staňte se i Vy součástí našeho úspěšného týmu.

Do našeho týmu rádi přijmeme kolegu, který zajistí našim obchodním partnerům a zákazníkům skvělý servis. Vaši hlavní náplní bude zajištovat servis malých domácích spotřebičů na dílně v Chocni. Budete spolupracovat s dalšími odděleními na zlepšování kvality našich produktů a zákaznického servisu.

Hledáme právě Vás, pokud:

- Vás baví elektrospotřebiče
- jste vyučen v oboru s platnou vyhláškou 50/78 Sb.
- jste týmový hráč

Co Vám můžeme nabídnout:

- zajímavé pracovní ohodnocení
- zázemí české rodinné firmy Jindřich Valenta - Concept s 29letým působením v oboru
- příspěvek na stravování
- vzdělávací akce, školení
- práce na hlavní pracovní poměr, na plný úvazek
- nástup možný ihned

KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem
Matejsková Michaela, tel.: 739 073 785, e-mail: mmatejskova@my-concept.com

Požadavky na pracovníka:

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Jindřich Valenta

Adresa:
Vysokomýtská 1800 ,56501
Kontakt:
739 073 785
Kontaktní osoba:
Michaela Matejsková
Internet:

Reagovat na nabídku Servisní technik domácích spotřebičů