HCI Architect

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Prvotní kontakt e-maileme nebo telefonicky : tel.: 732284137, e-mail: kulakov.evgeni@gmail.com
Anticipace uživatelské zkušenosti z holistických produktů, které pomáhají uživatelům ve výkonu úloh,
zatímco splňují obchodní požadavky a všímají si technických omezení; Vývoj standardů uživatelského
rozhraní na základě User-centered design; Správa designu uživatelského rozhraní včetně koordinace
visuálního designu pro nove/existující produkty; Provedení kvalitních hodnocení pro zajištění splňovaní
produktem a strukturními vývojáři uživatelských představ, designu a standardů; Vykonávaní terénních
výzkumů (jak kvalitativních, tak kvantitativních); Znalost základních pomůcek (Axure Pro, Sketch, Figma);
Vykonávaní uživatelských zkoušek a hodnocení využití.Plynulá znalost angličtiny a ruštiny je podmínkou.
Agile / Scrum certified professiona

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: USABILITYLAB s.r.o.

Adresa:
Lidická 450 ,36001
Kontakt:
732284137
Kontaktní osoba:
Evgenii Kulakov