ELEKTRIKÁŘ/ELEKTRIKÁŘKA

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Stavebnictví a reality

Popis pracovní pozice:

Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Kobeda, tel.kontakt: 777 742 265 (volat Po-Pá 6:00-14:00 hod.), e-mail: kobeda@manus.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod.
Požadujeme: nutná platná zkouška z vyhlášky č.50, §6, pečlivost, samostatnost.
Náplň práce: zapojování plošin na dílně (slaboproud) dle schémat, občasný výjezd na montáž plošiny u zákazníka (max. na 2 dny v kuse)
Nabízíme: dovolená: 25 dní/rok, pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, po zapracování možnost na dobu neurčitou, zvýhodněné podnikové stravování, možnost zapůjčování vozového parku firmy, možnost vlastní výroby s využitím strojů a zařízení firmy

Požadavky na pracovníka:

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: M A N U S Prostějov, spol. s r.o.

Adresa:
Za drahou 4332