Zdravotnický záchranář (m,ž)

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:
Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

Požadováno: Odborná způsobilost k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činností souvisejících s poskytováním zdravotní péče; tedy VOŠ nebo Bc. v oboru zdravotnický záchranář, , dobrý zdravotní stav a fyzická kondice, trestní bezúhonnost.
Platové zařazení dle NV 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě; 10.-11. platová třída + výjezdový, směnný, osobní příplatek.
Nabízíme: Náborový příspěvek 100.000,- Kč.
Výhody: Příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, stravenkový paušál
Kontakt: e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace

Adresa:
Sociální péče 799 ,40011
Internet:

Reagovat na nabídku Zdravotnický záchranář (m,ž)