Project Coordinator PMO

Obor:
Telekomunikace

Popis pracovní pozice:

Očekáváme: základní kvalifikaci v oblasti projektového managementu, znalost PM technik a nástrojů, oceníme kritické myšlení, velmi dobrý problem-solving, plánování a organizování, samostatné rozhodování, velmi dobré vyjednávací a komunikační schopnosti, týmový duch, tolerance vůči stresu, jazykové znalosti: angličtina - na úrovni rodilého mluvčího psaná i mluvená, čeština - výborná znalost, další jakyky, které jsou plusem, ale nejsou vyžadovány: ruština, arabština, španělština, portugalština, čínština, němčina, francouzština, ochota se neustále učit novým věcem.

Zaměstnanecké výhody:
Prémie, stravenky, dovolená navíc, sick days, občerstvení na pracovišti

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Eleveo a.s.

Adresa:
Praha