Senior Transmisson Dynamics Engineer

Obor:
Elektrotechnika a technika,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:
" Budete se podílet na široké škále projektů v mnoha hnacích ústrojích, typech vozidel a odvětvích. Pozice zahrnuje vývoj řady simulačních modelů pro převodovky a hnací ústrojí s cílem pochopit a zlepšit výkonnost převodovek a hnacích ústrojí. Pozice bude dále zahrnovat všechny typy převodovek a hnacích ústrojí včetně elektrických.

Budete provádět řadu analytických úkolů, které zahrnují mimo jiné:
- Vyvíjet 1d, 2d a 3d modely převodovek pro dynamickou odezvu převodovky, kvalitu řazení a predikci hluku.
- Vyvíjet modely zařízení pro řadu typů převodovek, hnacích ústrojí a pohonů na podporu vývoje řízení v systémech MiL (model in the loop) a HiL (hardware in the loop).
- Poskytování vstupních informací pro obsah analýz pro návrhy zákazníků.
- Technický dohled nad mladšími členy týmu.

Požadujeme:
Vzdělání v technickém nebo přírodovědném oboru
- alespoň 3-5 let praxe v oblasti analýzy převodovek / hnacích ústrojí
- dobrá znalost teorie mechanické dynamiky
- Schopnost komunikovat a prezentovat s vysokou mírou srozumitelnosti, schopnost psát a přednášet technické prezentace pro interní projektové týmy i klienty.
- Alespoň středně pokročilá úroveň angličtiny (každodenní používání a komunikace s rodilými mluvčími), čeština není podmínkou.

Bylo by výhodné, ale ne nezbytné, kdybyste měli nějaké zkušenosti nebo znalosti v oblasti:
- dynamické simulace s využitím aplikací Modelica nebo Simscape
- Numerické zpracování v jazyce Python nebo Matlab
- Konstrukce a principy hodnocení ozubených kol a ložisek

Stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspě

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Ricardo Prague s.r.o.

Adresa:
Thámova 289 ,18600
Internet:

Reagovat na nabídku Senior Transmisson Dynamics Engineer