Head Researcher/ Vedoucí výzkumu

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
Administrativa a organizace,Stavebnictví a reality

Popis pracovní pozice:

PhD titul v neurovědách, biochemii nebo buněčné biologii nebo podobně
Praktické zkušenosti v biochemii, buněčné biologii (nezbytné)
znalost oblasti výzkumu neurodegenerativních poruch (žádoucí)
Minimálně 3 publikace v odborných periodikách
Výborná znalost angličtiny
Komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti
Řešení problémů a analytické dovednosti v kombinaci s proaktivním přístupem k hledání a
interpretaci výsledku
Týmově orientovaný přístup se schopností spolupracovat na definovaných cílech

5 týdnů dovolené, karta UP – program cafeterie, závodní stravování

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Adresa:
Pekařská 664 ,60200
Internet:

Reagovat na nabídku Head Researcher/ Vedoucí výzkumu