Recepční

Typ pracovního poměru:
Dohoda o provedení práce
Lokalita:
Jihočeský kraj
Obor:
Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Hledáme recepční/ recepčního na zkrácený úvazek (DPP) s možností doplňování směn.
Tato pozice zahrnuje odpovědnost za finance, profesionálni a efektivní komunikaci s hosty, přebírání zásob.
Hledáme někoho kdo je flexibilně schopen doplňovat pracovní směny dle potřeby. Tato pozice je vhodná i pro jedince v důchodu, kteří už někdy na recepci pracovali. Vyžadujeme schopnost komunikace v anglickém nebo německém jazyce
První kontakt: Štěpánová Iris, e-mail: office@interhotel-america.com nebo osobně na adrese nterhotel America, R.Weinera 2375, Písek 397 01

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina, Němčina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: KRAFI GROUP s.r.o.

Adresa:
Richarda Weinera 2375 ,39701