PROGRAMÁTOŘI CRM SYSTÉMU

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

A11 z:4/9/2020 a:15/10/2020 a:4/11/2020
Chceme mít v naší společnosti pořádek, a proto je pro nás opravdu důležité přesné rozdělení úkolů. K tomu potřebujeme i schopného programátora CRM systému, aby vše šlapalo, jak má.
Náplň práce:
- Vytváření firemního CRM dle potřeb společnosti.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- znalost PHP frameworku NETTE na slušné úrovni, OOP myšlení,
- základní znalost bezpečnostních hrozeb,
- základní znalost frameworku Bootstrap,
- znalost CSS na střední úrovni, používání less/sass výhodou,
- znalost HTML 5 na střední úrovni,
- znalost MySQL rozhraní, znalost SQL příkazů a jejich používání,
- znalost GIT repozitáře pro verzování,
- základní představa o dalších pojmech (JSON předávání dat, API/RestAPI, POHODA),
- umět číst dokumentaci na základní úrovni a pochopit ji,
- samostatnost, pečlivost nutností, umět řešit problémy,
- prolidskost, trpělivost a dobré komunikační schopnosti,
- dobrá angličtina na technické úrovni programování.
- Pracovní poměr na dobu určitou, po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou.
- Zaškolení, přátelský pracovní kolektiv, služební telefon + SIM, notebook.
ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE EMAILEM.

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: SOLIDSUN s.r.o.

Adresa:
Příborská 602 ,73801
Kontaktní osoba:
Lucie Kupková