PHP developer

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, samostatnost, nadšení pro nové věci, výborná znalost ČJ, středně pokročilá znalost AJ, praxe v oboru
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, vhodné i pro absolventy a OZP, podílení se na redesignu a dalším vývoji webu www.shouldianswer.com, zodpovědnost za svěřené úkoly, hledání nových nápadů
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: mobilní telefon, notebook, pružná pracovní doba, zdravotní volno-sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, vyhrazený čas na inovace
KONTAKT: Kolísek Michal Bc., e-mail: support@muzutozvednout.cz

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina, Čeština

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Mister Group s.r.o.

Adresa:
Nádražní 238 ,68201
Kontaktní osoba:
Michal Kolísek