ELEKTRIKÁŘI (M+Ž)

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Stavebnictví a reality

Popis pracovní pozice:

ELEKTRIKÁŘI
Požadujeme:
- vyhlášku 50/1978
- řidičský průkaz sk. B
Máte chuť pracovat? Máte vstřícnou povahu a věčně dobrou náladu?
Pokud nao, tak mezi nás skvěle zapadnete.
Možnost si domluvit i DPČ či DPP.
Zaměstnanecké výhody: Jsme dobrá parta a nabízíme vám, abyste se stali její součástí. Máme pro vás přátelské, vlastně doslova rodinné prostředí, špičkové nářadí, možnost zvýšení kvalifikace, penzijní pojištění, firemní telefon a samozřejmě i dobrý plat a k němu půlroční odměnu a ještě vánoční bonus.
HLÁSIT SE: Brunnerová Nikola Mgr., tel.: 723 546 459, e-mail: info@brunnerelektro.cz

Požadavky na pracovníka:

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Brunner Elektro s. r. o.

Adresa:
Ke Skále 61 ,43401