Zootechnik/čka - střídač/ka Svitavsko, Orlickoústecko

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Doprava a logistika

Popis pracovní pozice:

Rádi bychom v našem týmu přivítali kolegu/kolegyni, který je zvyklý pracovat samostatně a pečlivě ve svěřené oblasti.
POŽADAVKY: SŠ vzdělání (nepožadujeme vzdělání v oboru, vše potřebné Vás naučíme), organizační schopnosti, časová flexibilita, spolehlivost a zodpovědnost, vlastní vozidlo
NÁPLŇ: střídač na chovy, zástup v době dovolených, při nemoci, výpomoc stávajícímu zotechnikovi při nárazových pracích
NABÍZÍME: jistotu, stabilitu a mzdu v termínu na účtu, HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné ceny na firemní výrobky, dobré platové podmínky, čtvrtletní / roční odměny, odměny při životních jubileích a odměny za odpracované turnusy
Místo výkonu práce: naše farmy v okr. Svitavy a Ústí nad Orlicí (Boršov, Česká Třebová, Dětřichov, Choceň, Janov, Křenov a Lanškroun)
KONTAKT: emailem, telefonicky
Uvítáme, když nastoupíte co nejdříve.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: MACH DRŮBEŽ a.s.

Adresa:
Partyzánská 322 ,57001

Reagovat na nabídku Zootechnik/čka - střídač/ka Svitavsko, Orlickoústecko