Jezdec/jezdkyně

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Zemědělství a lesnictví,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Hlavní náplní práce je ježdění a vodění koní (na statku máme chov Starokladrubského koně)
Je nutné počítat také s prací o víkendech a svátcích, pokud to situace bude vyžadovat
Požadujeme: Předchozí praxi vítáme. Musíte mít pozitivní vztah k dětem, často pořádáme jezdecké akce pro děti, v létě dětské tábory. Měli byste být fyzicky zdatní. Ochotu pracovat také o víkendech a o svátcích . Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, chuť do práce a ochota učit se novým věcem. Zapřahání koní výhodou
Nabízíme: Mladý přátelský kolektiv. Práce v přírodě. Zázemí stále se rozvíjející společnosti

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: FAVORY Horses s.r.o.

Adresa:
Chrášťany 1 ,25744