Seřizovač pro lisovnu kovů (M/Ž)

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Pracovní náplň:
Seřizování strojů pro sériovou výrobu dílů zejména pro automobilový průmysl, dle technologických a kvalitativních požadavků, s ohledem na plnění norem a postupů.

Požadavky:
Min. vyučení, ve strojním oboru výhodou. Praxe min 3 roky. Výhodou také oprávnění k řízení VZV, jeřábnické a vazačské zkoušky, případně zaškolíme zdarma

Zaměstnanecké výhody: 13. plat, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, sportovní a kulturní akce.

KONTAKT: e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: FOREZ s.r.o.

Adresa:
Ostrov 2 ,56122
Internet:

Reagovat na nabídku Seřizovač pro lisovnu kovů (M/Ž)