deliverability engineer

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Telekomunikace

Popis pracovní pozice:

-první kontatk se zaměstnavatelem:Jakub Olexa,777744440,jakub@mailkit.com
-jako přední poskytovatel emailových služeb v ČR hledáme odborníka na správu naší emailové infrastruktury a podporu doručitelnosti emailů
Požadované dovednosti:zkušenosti s konfigurací MTA pro vysoký provoz-PowerMTA,Postfix,Halon, práce s PC-databázové systémy SQL pro analýzu dat, min.3 roky zkušeností s anti-abuse a compliance v oblasti e-mailingu, jazykové znalosti-angličtina aktivní,perfektní komunikační znalost včetně odborné terminologie,praxe v oboru minimálně 5 let v oblasti email doručitelnosti a správy emailové infrastruktury

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Mailkit s.r.o.

Adresa:
Oranžová 225 ,25219