Sociální pracovník/pracovnice

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:
Ekonomika a finance,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Požadujeme:
Vzdělání dle zákona 108/2006Sb., v platném znění:
Vyšší odborné vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitativní a sociální činnost
Vysokoškolské vzdělání (Bc., Mgr. v oborech zaměřených na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku).
Zaměstnanecké výhody: Jiné výhody - osobní a profesní rozvoj v rámci organizace, paušál služební mobil, 5 týdnů dovolené, možnost občasného home office
Kontakt: e-mailem, telefonicky

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Centrum pro zdravotně postižené Ústeckého kraje, o.p.s.

Adresa:
Na Popluží 821 ,40001
Internet:

Reagovat na nabídku Sociální pracovník/pracovnice