STAVBYVEDOUCÍ

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Stavebnictví a reality

Popis pracovní pozice:

Kontaktní osoba Ladislav Staněk, tel. 739 240 474 (volat mezi 8:00-15:00), e-mail: stanek@neathouses.eu. Pracoviště: Kraj Jihomoravský, Zlínský, Olomoucký, Moravskoslezský, Vysočina
Náplň práce: Plánuje, zpracovává harmonogram průběhu stavby, organizuje a zabezpečuje celou realizaci díla, přebírá od investora staveniště, za staveniště odpovídá po celou dobu realizace díla, organizuje závoz materiálu a dodávek na stavbu, odpovídá za udržování pořádku a činnost na staveništi po dobu stavby, včetně BOZP a požární ochrany, organizuje kontrolní dny na stavbě, zodpovídá a řeší případné reklamace na díle, od externích dodavatelů přebírá odvedenou práci
Požadujeme: ŘP sk. B
Nabízíme: roční bonusy, poskytnutí sick days, stravenky, příjemné pracovní prostředí, možnost prodloužení PP na dobu neurčitou

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Neat Houses-Dřevostavby s.r.o.

Adresa:
Trávnická 2210 ,79601