HR GENERALISTI

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Právo justice a legislativa

Popis pracovní pozice:

A11 z:4/3/2021 a:22/3/2021
Práce na hlavní pracovní poměr.
Náplň práce:
- Vedení personální agendy společnosti
- Zajištění náboru zaměstnanců (D, THP, manažerské pozice)
- Příprava pracovně-právních dokumentů a zajištění další HR administrativy
- Zajištění procesu adaptace zaměstnanců
- Příprava a realizace vzdělávání zaměstnanců (tvorba a realizace plánu vzdělávání)
- Spolupráce se školami (školní praxe, absolventské práce, ...)
- Realizace grantových projektů, spolupráce s úřady práce, personálními agenturami
- Zefektivnění a inovace personálních procesů (využití IS RON)
- Příprava podkladů ke zpracování mezd, spolupráce s externím zpracovatelem mezd
- Reporty související s personální agendou.
Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Praxe v oboru personalistiky minimálně 3 roky (ideálně ve výrobní společnosti)
- Základní znalost mzdového účetnictví
- Výborná znalost zákoník práce a související legislativy
- Znalost práce v HR IS (RON výhodou)
- Zkušenosti s náborem technických pozic (konstruktér, projektový manažer) a využíváním k tomu vhodných nástrojů (LinkedIn, Facebook - ve spolupráci s marketingem)
- Samostatnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení
- Výborné organizační schopnosti a komunikační dovednosti.
Nabízíme:
- Přátelský tým, který tě bude ve tvé práci podporovat
- Atmosféru rodinné firmy, kde se můžeš učit a vyvíjet
- Pružnou pracovní dobu
- 23 dní dovolené
- 2 sick days
- Dotované závodní stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Mobilní telefon, notebook
- Zákonné, odborné a jazykové vzdělávání.
Kontaktovat telefonicky nebo emailem viz. výše.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: BORCAD cz s.r.o.

Adresa:
Fryčovice 673 ,73945
Kontakt:
734 584 214
Kontaktní osoba:
Navrátilová Lenka