Vedoucí úředník/úřednice - vedoucí odboru organizačního

Obor:
Státní a veřejná správa

Popis pracovní pozice:

Tajemník Městského úřadu Cheb vyhlašuje dle zákona č. 312/2002 Sb. výběrové řízení na obsazení místa vedoucí/ho odboru organizačního.

Druh práce: vedoucí úředník/úřednice - vedoucí odboru organizačního
Platová třída: 11
Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Cheb
Termín nástupu: 15. dubna 2021 nebo dle dohody
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Pracovní doba: Po+St (7:30-17:00 h - pružná pracovní doba), Út+Čt+Pá (8:00-14:00 h - pružná pracovní doba).

Předpoklady pro vznik pracovního poměru vedoucího úředníka podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.:
- státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR
- věk minimálně 18 let
- způsobilost k právním úkonům
- bezúhonnost
- ovládání jednacího jazyka
- splnění předpokladů podle zákona č. 451/1991 Sb., v platném znění (tzv. lustrační zákon).

Minimální požadavky úřadu:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou při splnění podmínek dle ustanovení § 3 odst. 4 písm. b) nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
- organizační, řídicí a komunikační schopnosti, praxe v řízení zaměstnanců 3 roky
- znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů
- znalost zákona č. 499/2004 Sb., o archivnictví a spisové službě a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů
- znalost zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů
- znalost problematiky cestovních náhrad
- znalost rozpočtové skladby
- dobrá uživatelská z

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Město Cheb

Adresa:
Cheb 0
Kontakt:
354440124
Kontaktní osoba:
Jana Kuklová

Reagovat na nabídku Vedoucí úředník/úřednice - vedoucí odboru organizačního