Vedoucí pracovník

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Management,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Baví Vás práce s oblečením a zajímáte se o životní prostředí a pomoc lidem v nouzi? I pro naši společnost je to důležité a rádi rozšíříme kolektiv v naší nové prodejně ve Zlíně.

Hledáme aktivního kolegu/gyni s vášní pro obchod.
Někoho, kdo převezme zodpovědnost za chod prodejny a její plynulý provoz, vyzná se v módě, dokáže naplánovat práci svým kolegům, motivovat je a udržovat dobrou pracovní atmosféru.
Pracovná doba je od pondelku do piatku, od 09:00 - 18:00 hod., + občas soboty.

Věděli jste, že textilní průmysl je druhý největší znečišťovatel na světě? Denně v našem třídícím centru na Slovensku zrecyklujeme a dáme šanci na opětovné použití téměř 35 tunám textilu, které pak směřují i do prodejen v České republice.

Zaměstnanecké výhody: práce v stabilní nadnárodní společnosti.

POZN: Zájemci se hlásí e-mailem: cz.humana@gmail.com

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Humana People to People Czech Republic s.r.o.

Adresa:
J. A. Bati 5648 ,76001