ŘEDITEL/KOORDINÁTOR NÁKLADNÍ DOPRAVY

Lokalita:
Jihočeský kraj
Obor:
Vzdělávání výuka a školství

Popis pracovní pozice:

Požadujeme:
- dobrou znalost NJ (slovem i písmem) a logistiky, ŘP sk. B, bezúhonnost, spolehlivost, flexibilitu, samostatnost, rozvahu, základní znalost sortimentů dřeva výhodou (nikoliv podmínkou),
lesnické nebo IT vzdělání výhodou
praxe v oboru vítána.
Nabízíme: služební telefon, služební vozidlo, závodní stravování.
První kontakt: Hejtmánková Lenka, tel.: 777 495 264, e-mail: hejtmankova@piseckalesni.cz nechodit osobně - domluvit schůzku.

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Němčina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: 1. písecká lesní a dřevařská, a.s.

Adresa:
Drhovle 56 ,39701
Kontakt:
777 495 264
Kontaktní osoba:
Lenka Hejtmánková
Internet:

Reagovat na nabídku ŘEDITEL/KOORDINÁTOR NÁKLADNÍ DOPRAVY