Řidič/ka autobusu CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Doprava a logistika,Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

Řidič/ka autobusu CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.
Hledáme profesionální řidiče autobusů do naší cestovní kanceláře. Naše společnost vlastní moderní vozový park s nejnovějšími autobusy na trhu. Autobusy jsou pravidelně servisovány u značkových firem. Nabízíme zaměstnání řidičům, kteří jsou komunikativní a mají zájem pracovat v rozvíjející se firmě.

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr,
- garantovaný fixní základ mzdy,
- diety a odměny,
- výdělek až 50 000 Kč měsíčně,
- celoroční pracovní vytížení,
- osobní přístup při plánování práce,
- moderní vozový park,
- benefity a výrazné slevy při výběru dovolené od CK KALOUSEK & WILLIAMS,
- zajímavou práci po celé Evropě, v letních měsících pravidelné linky do Chorvatska.

Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny D,
- profesní průkaz,
- vysoké pracovní nasazení,
- komunikativnost a ochotu při práci s lidmi,
- flexibilitu.

Nabízíme:

Životopisy posílejte na: reditel@ckkalousek.cz nebo volejte na tel.: 603 523 429

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.

Adresa:
Komenského 156 ,56201

Reagovat na nabídku Řidič/ka autobusu CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s