Vrchní strojník

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Pracovní povinnosti: Obsluha sklářských automatů. Zajištění včasného mazání tvarovacích forem, odstraňování závad. Znalost sklářského výrobního procesu - NNPB, Blow&Blow a s tím související znalosti pro odstranění případných vad ve výrobě. Zajištění výměny formového vybavení stroje. Zajištění oprav sklářského stroje samostatně nebo ve spolupráci se specialistou. Kontrola kvality výrobků daného stroje. Dodržování pravidel BOZP.

Dotované stravování, příspěvek na dopravu, dovolená navíc, penzijní připojištění, příspěvek na sport a kulturu.

Uchazeč se hlásí e-mailem: tereza.plicova@o-i.com

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: O-I Czech Republic, a.s.

Adresa:
Sklářská 546 ,35734