Veřejný odborník pro energetiku (Energetik/administrativa)

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Vzdělávání výuka a školství

Popis pracovní pozice:

místo výkonu práce : Bruntál
uvedený plat je uveden nástupní bez osobního ohodnocení, přiřazen dle délky uznané praxe.
Vzdělání střední s praxí v oboru nebo vysokoškolské v příbuzném oboru.
Zaměstnanecké výhody: Notebook, mobilní telefon, příspěvek na stravování, 25 dní dovolené + 3 dny sickday
Bližší informace najdete na https://www.mskec.cz/pozice
Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete, prosím, svůj aktuální strukturovaný profesní životopis v českém jazyce doplněný motivačním dopisem na info@mskec.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace

Adresa:
Nádražní 994 ,79201

Reagovat na nabídku Veřejný odborník pro energetiku (Energetik/administrativa)